Oglasna tabla - Obavještenja

2 days ago, 19.10.2017 at 10:33 | Obavještenja

2 weeks ago, 13.10.2017 at 22:29 | Obavještenja

2 weeks ago, 13.10.2017 at 11:48 | Obavještenja

3 weeks ago, 06.10.2017 at 11:08 | Obavještenja
Kandidatkinja Belma Kasumović, Bechler inžinjer poljoprivrede, javno će braniti završni rad pod nazivom Generativni potencijal sorte trešnje „Ziraat 0900" na području Samsuna, Turska"  16.10.2017. godine u 11 sati.

19.09.2017 at 13:30 | Obavještenja

 

OBAVJEŠTENJE ZA STUDENTE

S obzirom da je četvrtak 21.9.2017. neradni dan, obavještavaju se studenti voćarsko-vinogradarskog smjera da se ispiti iz oblasti Voćarstvo (Agrotehnika voćaka, Ekološko voćarstvo, Biologija i ekologija voćaka i Pomologija) planirani za 21.9.2017. godine odgađaju za ponedjeljak 25.9.2017. godine sa početkom u 11 sati.

 

Iz kabineta


18.09.2017 at 12:02 | Obavještenja

OBAVJEŠTENJE ZA STUDENTE I GODINE

NA ZAHTJEV STUDENATA I GODINE, A ZBOG ZAKAZIVANJA DVA ISPITA NA DATUM 22.9., ISPIT IZ PREDMETA HEMIJA II, A U DOGOVORU SAPREDMETNIM NASTAVNIKOM PROF. DR. ALMOM LETO,PROLONGIRA SE ZA PONEDJELJAK, 25.9. 2017. GODINE SA POČETKOM U 10 SATI

 

Prodekan za nastavna pitanja:

                                                                                                                                                             Doc.dr. Alisa Hadžiabulić

18.09.2017 at 11:54 | Obavještenja
USMENI ISPITI NA TREĆOJ GODINI  IZ PREDMETA: "TEHNOLOGIJA PRERADE VOĆA", "TEHNOLOGIJA PRERADE POVRĆA" I "UVOD U TEHNOLOGIJU PRERADE" KOD PROF.DR. HANADIJE OMANOVIĆ ĆE SE ODRŽATI U PONEDJELJAK 25.09. 2017. GODINE U 9:30h.
 
IZ KABINETA

30.08.2017 at 9:47 | Obavještenja
Obavještavaju se studenti da će se ispit iz predmeta "Metode naučnog rada" održati u srijedu, 06.09. 2017.  u 11 sati.
 
 
 
Iz kabineta

10.07.2017 at 13:03 | Obavještenja

Rang lista primljenih studenata u prvom upisnom roku za akademsku 2017/18

  1. Bilal (Šećo) Mehmed
  2. Hadžić (Mirsad) Anisa
  3. Fazlić (Fadil) Munir
  4. Hajdarević (Enver) Aldin-Dino
  5. Anđušić (Davor) Anđela
  6. Fazlić (Husein) Eldin
  7. Gerin (Mustafa) Amar
  8. Kahriman (Senad) Sarah
  9. Hakalović (Senad) Evela
  10. Veledar (Dževad) Mehmed
  11. Bubalo (Ibrahim) Jasmina
  12. Zurovac (Ranko) Danijela
  13. Kolar (Slaven) Emil
  14. Japalak (Ibrahim) Adelisa
  15. Dogan (Zaim) Tarik
  16. Jusufbegović (Mustafa) Emir
  17. Hurić (Salko) Dženana
  18. Mehić (Hamid) Benjamin
  19. Turkić (Safet) Adis
  20. Omerika (Senad) Selma

07.07.2017 at 11:37 | Obavještenja
Svi ispiti kod prof.dr Jadranke Pejičić će se održati u petak 14.07.2017. u 10 sati